Koreguota EBITDA sudarė 158,9 mln. eurų (2023 m. – 76,6 mln. eurų.).
„Vinted“ praėjusiais metais pradėjo veiklą Kroatijoje, Graikijoje ir Airijoje. Taip pat, atsižvelgiant į narių susidomėjimą ne tik mados, bet ir kitų naudotų prekių pirkimu bei pardavimu, įmonė sukūrė elektronikos kategoriją. 2025 m. „Vinted“ planuoja tolesnę kategorijų ir geografijos plėtrą.
„Vinted Go“ toliau plėtė savo logistikos operacijas, šiais metais „Vinted Go“ plečiasi į Ispaniją ir Portugaliją
Be kita ko, kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, „Vinted“ toliau investavo į „Vinted Pay“, kuri pradėjo teikti pirmąsias paslaugas Lietuvoje.
Šį mėnesį „Vinted“ steigia specialų investicinį fondą „Vinted Ventures“. „Vinted Ventures“ daugiausia dėmesio skiria investicijoms į naujos kartos verslų įkūrėjus ir startuolius antrinės prekybos vertės grandinėje, tikėdamasi, kad šie verslai galės prisidėti prie „Vinted“ misijos.
„Tokius rezultatus pasiekėme sunkiai dirbdami, kad aukštą vertę nariams kuriančius produktus pristatytume mažiausia įmanoma kaina. Tai darome nuolat kontroliuodami išlaidas, patys kurdami sudėtingą infrastruktūrą ir diegdami naujoves, kad galėtume teikti naujas paslaugas ir sprendimus plačiu mastu. Būtent šis masto, inovacijų ir sąnaudų kontrolės derinys padeda mums pasiekti sėkmę.
„Vinted“ siekiame sukurti verslo ekosistemą, kuri gali keisti visuomenės vartojimo įpročius. Atsižvelgdami į potencialų rinkos dydį, žinome, kad mūsų laukia milžiniškos galimybės ir daug darbo, kurį reikia atlikti, kad jas išnaudotume. Dabartinę savo padėtį laikome tvirtu pagrindu šiai ateičiai kurti ir toliau mokomės bei tobulėjame. Esame kelionės pradžioje ir siekiame aukštų tikslų“, – sako Thomas Plantegena, „Vinted Group“ generalinis direktorius.
2024 m. spalio mėn. „Vinted“ užsitikrino antrinį akcijų pardavimą, kurio metu bendrovė buvo įvertinta 5 mlrd. eurų. Šis sandoris visiems akcininkams, įskaitant darbuotojus, suteikė galimybę gauti atlygį už savo indėlį į „Vinted“ sėkmę. Kartu tai kartu pritraukė naujų investuotojų
2024 m. „Vinted“ darbuotojų skaičius vidutiniškai augo 19 proc. ir metų pabaigoje pasiekė 2,2 tūkst. Dauguma jų dirba pagrindinėje būstinėje Vilniuje.