Tačiau kai kurie lankytojai sulaukė neigiamos reakcijos, kai į socialinę mediją įkėlė asmenukes su karstu ir popiežiaus kūnu fone.
Kiti gedėtojai, matę tokį jų elgesį, pasakojo esantys šokiruoti.

Trečiadienį pagarbą pareiškusi turistė iš Velso Janine Venables pasakojo „MailOnline“: „Mane nustebino tai, kad anksčiau mums buvo pasakyta, jog Siksto koplyčioje negalima fotografuotis, o čia žmonės išsitraukė telefonus ir darėsi asmenukes su karstu.“
53 metų moteris pridūrė: „Manau, kad tai buvo šiek tiek prastas skonis, ir stebiuosi, kad niekas jų nesustabdė.“
Londono gyventoja Catherine Gilsenan, kuri atidavė pagarbą popiežiui, laikraščiui „The Sun“ taip pat antrino: „Buvau labai sujaudinta, kai priėjau taip arti popiežiaus Pranciškaus, bet buvo baisu matyti tiek daug fotografuojančių žmonių.
Mes labai tvirtai laikėme savo telefonus kišenėse ir niekada nesusimąstytume, kad galėtume daryti kažką tokio šlykštaus. Žmonėms buvo liepta nenaudoti asmenukėms skirtų lazdelių, bet daugelis jų nepaisė perspėjimo.“

Pranešama, kad nuo to laiko maldos namų sargybiniai uždraudė gedintiesiems fotografuotis prie karsto. Vietoj to fotografuotis leidžiama tik bazilikos priekyje.
Laikraštis „The Independent“ kreipėsi į Vatikano spaudos tarnybą dėl komentarų šia tema, tačiau kol kas atsakymo nesulaukė.

Vatikanas pranešė, kad per 24 valandas į Šventojo Petro baziliką išlydėti argentiniečio popiežiaus, kuris guli nuo trečiadienio ryto, suplūdo daugiau kaip 50 000 žmonių. Karstas bazilikoje liks iki penktadienio.
Popiežiaus karstas bus užantspauduotas prieš laidotuvių mišias, kurios vyks šeštadienį 10 val. vietos laiku. Pažeidžiant ilgametę Vatikano tradiciją, popiežius Pranciškus bus palaidotas Romos Švč. Mergelės Marijos Didžiojoje bazilikoje.